Вхід
Меню сайту

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Про методичні рекомендації щодо організації навчання осіб з особливими освітніми потребами  у 2019/2020 н.р.        

Семінар "Інклюзивна освіта: українські реалії" (з досвіду роботи)

            Інклюзивна освіта – це система освітніх послуг, що ґрунтується на принципі забезпечення основного права дітей на освіту та права здобувати її за місцем проживання, що передбачає навчання дітей з особливими потребами в умовах загальноосвітнього закладу.  Дотримання прав людини, в першу чергу дитини, є пріоритетом політики і нашої держави в контексті реалізації світових демократичних, гуманістичних тенденцій та євроінтеграційних устремлінь. Ми маємо забезпечити рівний доступ до освіти осіб, що мають особливі потреби. Наша школа спрямувала свою роботу на пристосування освітнього простору до особливих потреб дітей із тяжким порушенням мовлення та для розумово відсталих дітей. 

          Визнання прав дітей з особливими освітніми потребами, їх інтересів, потреб, надання допомоги у процесі соціалізації та вибору професійної діяльності є надзвичайно важливим на сучасному етапі розвитку освіти в Україні. "Вірте в талант і творчі сили кожного вихованця", - так звертався до вчителів один із найвеличніших педагогічних діячів сучасності В. О. Сухомлинський. У повній мірі ці мудрі слова стосуються і дітей з особливими потребами. "Школа – для всіх дітей", - під таким гаслом повинні працювати всі вчителі загальноосвітніх навчальних закладів сучасної демократичної України.

           Гусєва О.В., Куриленко Н.Л., вчителі початкових класів , Погребняк О.М.,вчитель англійської мови та логопед відділу освіти Борівської районної державної адміністрації Лопатуха В.Ф. задіяні в організації та здійсненні інклюзивного навчання, використовують особистісно орієнтовані підходи у навчально-виховному процесі, застосовують індивідуальні, групові форми роботи з урахуванням різних видів порушень.

Умови доступниості закладу освіти для навчання осіб з особливими освітніми потребами:

- кнопка виклику;

- пандус;

- дошка Брайля.

Про участь у обласному тренінгу з підтримки й супроводу дітей з особливими освітніми потребами

Форма входу

Пошук

Друзі сайту


Copyright MyCorp © 2021
Конструктор сайтів - uCoz